Bize Mesaj Gönderin

Size en iyi hizmeti sunabilmek için —

bizimle iletişime geçin.

HAKKIMIZDA

ANASAYFA HAKKIMIZDA

1968 yılında Arı Galvano ünvanı ile Şişhane'de kurulan, kısa zamanda büyüyen ve kapasitesinin tamamını dolduran şirketimiz, bulunduğu yerde daha fazla gelişme mümkün olmadığından 1972 yılında kapasitesini arttırabilmek için Topkapı'daki tesislerine taşındı. Burada Arı Kromaj San Tic. Koll. Şti. adı altında Elektropak Firması'na süpürge borusu ve benzeri aksamların imalatını ve kaplamasını yaparak sanayi sektörüne verdiği hizmetleri çeşitlendirmeye başladı. Şirketimiz, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Galvanoteknik Sanayi Sitesi'nin kurucu üyesi olup Galvanoteknik Sanayi Sitesi'nin kuruluşu ve yapımında büyük hizmetleri geçmiş ve öncülük etmiştir.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Galvanoteknik Sanayi Sitesi ülkemizin en akredite olan atık arıtma tesislerinden birine sahip bir sitedir.Şirketimiz sektördeki yenilikleri çok yakından takip eden ve ilk uygulayanlar arasında olmayı kendine prensip edinen bir anlayışa sahiptir. Bu anlayışla 2000 yılında Topkapı tesislerini İkitelli'ye Galvanoteknik Sanayi Sitesine taşırken yepyeni bir anlayışla tesislerini otomatikleştirmiştir ve unvan değişikliği yaparak EM - METAL ünvanı altında şimdi kendi mülkü olan tesislerinde modern laboratuar ve bilgisayar donanımlı full otomatik tesislerinde kalitenin öncülüğünü ve sektörün yüz akı olarak, temsilciliğini yaparak lider firma olma özelliğini devam ettirmektedir.

Şirketimiz yönetim kurulu başkanı Mustafa Güngör, aynı zamanda Galvanoteknik Sanayi Sitesinin başkan vekilliğini sürdürerek hizmetlerine devam etmektedir. Şirketimiz özellikle Çinko Kaplama konusunda uzmanlaşmış ve tesislerini buna göre dizayn etmiştir. Ülkemizin en önde gelen Elektronik ve Vida Sanayi firmalarına hizmet veren şirketimiz dolaylı olarak ülkemizin ihracatında da pay sahibidir. Referanslarımız arasında olan ve hizmet vermekten onur duyduğumuz, ülkemizin güzide firmalarının bulunması ayrıca övünç kaynağımız ve gururumuzdur.